Grzejniki

/

Cinier


Cinier to rodzinne przedsiębiorstwo,które narodziło się na południu Francji

 Dzięki kreatywności ludzi dla których sztuka to styl życia, powstał twór wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Jeszcze nigdy wcześniej do kwestii ogrzewania ,nikt nie podszedł z takim kunsztem i pasją tworzenia.

Warsztaty CINIER to wysokiej jakości rzemiosło i niezwykła kreatywność.

Grzejniki Cinier to prawdziwe płaskorzeźby i obrazy,które Michel Cinier oraz jego córka ,malarka Johanne Cinier tworzą ręcznie. Jednocześnie jest to najwyższej klasy technologia , która zapewnia wyjątkowy komfort ogrzewania.

 

 

Śmiało możemy powiedzieć,że Cinier to geniusz w swoim fachu.

 

 

 

 


 

Malarka Johanne Cinier, autorka kolekcji Pieces Uniques:

 

 

 


Johanne Cinier przez

 

 

 Grzejniki Cinier to nowatorski produkt wykonany ze specjalnej odmiany zmielonego, a następnie utwardzonego poprzez wypalanie kamienia.

 

Głównym surowcem grzejników jest naturalna skała Olycale, występująca we francuskich Pirenejach. Materiał ten jest kruszony i przetwarzany w sposób naturalny i przyjazny dla środowiska. Wytwarza on optymalne promieniowanie cieplne, co zapewnia wyjątkowo wydajny sposób ogrzewania.

 

Katalog grzejników Michael Cinier:

 

Grzejniki wykonane są z płyty o dużej powierzchni. Kumulują ciepło, a następnie emitują je stopniowo, w zależności od potrzeb grzania. Dają możliwość ograniczenia kosztów zużycia energii, nawet o 20-30%. Zastosowany elektroniczny system sterowania emisją ciepła, umożliwia kontrolę jej zużycia


Wszystkie grzejniki Cinier są ręcznie rzezbione, malowane, patynowane i dekorowane. To wynik starannej pracy rzemieślników, artystów i designerów. To wyjątkowy produkt, który poza funkcją grzewczą, pełni również funkcję dekoracyjną i staje się elementem sztuki użytkowej.

 

Grzejniki produkowane są w wersji elektrycznej i ogrzewanej wodą.

 

Część grzewcza każdego grzejnika wykonana jest z rurek ze szlachetnej miedzi nierdzewnej, charakteryzującej się wysokim przewodnictwem ciepła.

 

Zaletą grzejników Cinier jest to, że są bardzo ciche w eksploatacji.

Grzejniki Cinier z powodzeniem, służą jako dominujący ,lub wedle uznania, nieco bardziej subtelny element wystroju wnętrza.

Widok struktury farby, na powierzchni grzejnika:

 

 

 

 

 

 

Grzejnik z kolekcji Art & Civilisation inspirowany historią i kulturą starożytną: 

  

REALIZACJE:


Galeria

wykonanie: Netidea.pl - Strony internetowe
Start | Mapa strony | | Użytkownicy online: 4