Współpraca

/

Sklepy


 


 
Firma AG Grzejniki Design serdecznie zaprasza do współpracy sklepy i salony łazienkowe.

Oferujemy Państwu atrakcyjne warunki współpracy.

W naszej ofercie mamy szeroki wachlarz ekskluzywnych grzejników dekoracyjnych o wyszukanym wzornictwie, takich marek jak: BREM Radiators, Cinier,Brandoni, Radox,Antarax, Jaga,Ridea, Vasco, Instal Projekt oraz wiele innych, z pośród których części jesteśmy wyłącznym dystrybutorem.

Proponowane przez nas grzejniki zostały zaprojektowane przez wybitnych artystów, architektów i designerów jak: Giampaolo Atzeni, Steven Cavagna, Rino Carrara, Raffaele Cioffi, Max Marra, Ettore Moschetti, Eugenio Zanon, Pierantonio Verga, Michael&Johanne Cinier i wielu innych. Grzejniki które Państwu oferujemy nie pełnią jedynie funkcji grzewczej,nadają one charakter i polot wnętrzu w jakim zostaną umieszczone.

Chcąc sprostać wymaganiom naszych najbardziej wymagających klientów odbiorców,dokładamy wszelkich starań aby nasza oferta była sukcesywnie poszerzana o designerskie produkty najwyższej klasy, w płynny sposób łączące sztukę i użyteczność. Nasza firma z uwagą śledzi nowości pojawiające się na światowych rynkach i z przyjemnością oferuje je Państwu i Państwa klientom.
 
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt:(+22) 891 12 11 oraz zapraszamy do naszego salonu, gdzie ustalimy indywidualne warunki współpracy oraz zapoznamy państwa z naszą ofertą.

 wykonanie: Netidea.pl - Strony internetowe
Start | Mapa strony | | Użytkownicy online: 10